AMC VIBRO KABLOSUZ TİTREŞİM ANALİZİ SİSTEMLERİ

AMC VIBRO AV SENSOR 2000R, endüstri için kablosuz bir titreşim ve sıcaklık sensörüdür. Sistemin ana avantajları kablosuz olması, basit ve hızlı bir şekilde montajlanıp istenildiğinde de kolayca sökülebilmesi ve dış sistemler ile uyumlu olmasıdır. (Örneğin, SCADA). Sistem OPC server, Modbus RTU ve TCP / IP iletişim protokolleri ile donatılmıştır. Kablosuz arıza tespit sistemi kullanıcının arızayı önceden tespit etmesini sağlar, beklenmeyen duruş ve üretim kayıplarının önüne geçer.

AV SENSOR 2000R 150m mesafe içerisinde 5 dakikada bir 2 eksende titreşim ölçümü ve sıcaklık ölçümü yaparak makinenin durumunu sizin için takip eder ve herhangi bir olumsuzluk durumunda ise ilgililere haber verir. Siz diğer işleriniz ile ilgilenirken AV SENSOR’ler sizin için nöbet tutar…

AVM GATEWAY, AVS REMOTE sensör ağını yönetmek, veri toplamak ve işlemekle sorumludur. Gateway, bir OPC sunucusu istemcisine ve kontrol sistemleriyle entegrasyon için Modbus TCP haberleşme protokolüne sahiptir. Kullanıcı tarafından yapılandırma ve veri görüntüleme işlemleri ise gömülü web sunucusu üzerinden yapılır.